pl en
WYNIKI - TERRATLON 2012

 

W Zawodach TERRATLON 2012 - wzięło udział 53 Zawodników.

Ukończyło 48 , 2 osoby nie zmieściły sie w limicie czasowym.

 

Poniżej przedstawiamy Zwycięzców w trzech kategoriach :

 

Trasa Długa KOBIETY:

 

Miejsce Numer Startowy Nazwisko Imię Pływanie Rower Bieg
1. 44 RZEPKA SABINA 00:18:03 02:11:19 03:50:09
2. 36 NIŹNIK IWONA 00:21:09 02:50:29 04:02:19
3. 16 HUZIOR ELŻBIETA 00:27:10 03:39:34 04:48:48

 

Trasa Długa MĘŹCZYŹNI:

 

 Miejsce Numer Startowy Nazwisko Imię Pływanie Rower Bieg
1. 48 SZUMIEC ŁUKASZ 00:17:31 01:54:46 02:39:28
2. 28 LISIEŃSKI MICHAŁ 00:13:38 02:02:50 02:48:37
3. 43 RYCYK MACIEJ 00:18:02 02:03:54 03:03:02

 

Trasa Krótka:

 

Miejsce Numer Startowy Nazwisko Imię Pływanie Rower Bieg
1. 45 SMOLEŃ JAROSŁAW 00:25:01 01:45:41 02:35:10
2. 33 MŁODYNIA ŁUKASZ 00:20:26 01:50:12 02:42:01
3. 34 MOSSOCZY ZBIGNIEW 00:21:55 01:53:16 02:50:13

 

Jak doskonale wiecie, część Zawodników zrobiła dwie długie pętle (24km),

część zrobiła jedną pętle (12 km) a część z Was wymieszała krótką i długą pętle.

Po długich dyskusjach doszliśmy do wniosku, że najsprawiedliwszym rozwiązaniem będzie podanie wyników w kolejności alfabetycznej.

Sami najlepiej wiecie jaka trase zrobiliście, wiec swoimi wynikami możecie się odnieść do Zwyciezców poszczególnych kategorii.

 

W związku z tym, że błąd leżał po naszej stronie,

wszyscy Zawodnicy są klasyfikowani.

 

Numer   Startowy Nazwisko Imię Pływanie Rower Bieg
1 ADAMEK Jerzy 00:20:48 03:07:39 04:20:01
2 BARANOWSKI  Arkadiusz 00:21:45 02:35:00 03:39:01
3 BARSZCZ Marcin 00:27:12 03:08:07 04:17:16
4 BŁASZCZYK Marcin 00:18:54 02:40:45 03:39:34
5 BOBA Marcin 00:24:51 03:20:33 04:29:55
6 BORONOWSKI Krzysztof 00:23:11 02:26:01 03:23:20
7 DOMOWICZ Jacek 00:19:09 2:11::23 03:26:07
8 FRĄCZEK Tomasz 00:24:46 02:31:44 03:33:28
9 FRYDRYCH Bartłomiej 00:28:39 02:24:05 03:33:06
10 FURMANEK Jarosław 00:28:10 03:39:29 05:03:43
11 GLAJC Daniel 00:16:36 02:23:25 03:16:30
12 GONERA Piotr 00:24:48 03:20:37 05:02:10
13 GÓRSKI Marian 00:25:07 02:31:43 03:22:44
14 GRABOWSKI Piotr 00:24:04 02:51:04 03:48:44
15 GRAJEK Tomasz 00:21:29 02:34:36 04:33:03
19 KLOCEK Bartłomiej 00:22:23 02:32:12 03:23:00
20 KOCIBOWSKA Agnieszka 00:19:49 03:40:31 poza limitem
21 KOCIEL Jarosław 00:29:42 03:55:50 poza limitem
22 KOCUR Jarosław 00:17:21 02:18:46 03:14:59
23 KORNOBIS Artur 00:18:21 guma -------
24 KOSTRZEWSKI Krzystzof 00:18:26 02:27:46 03:24:52
25 KRAWCZYK Marcin 00:21:53 guma -------
26 KUBIK Tomasz 00:23:43 02:56:45 04:07:02
27 LIGOCKI Tomasz 00:17:32 02:16:55 03:27:32
29 MASARCZYK Szymon 00:23:05 03:19:50 04:19:41
30 MATLOCH Andrzej 00:26:03 03:16:56 04:33:05
31 MIERZWA Maciej 00:23:46 02:27:20 03:26:58
32 MIKOŚ Adam 00:20:01 02:31:01 03:32:35
35 MUSIAŁ Marek 00:27:48 03:19:27 04:36:19
37 PASTWA Grzegorz 00:24:44 03:06:31 04:34:37
38 PASUTO Grzegorz 00:22:08 02:24:12 03:23:03
39 PTAK Wojciech 00:19:01 02:39:27 03:43:27
40 PUCHAŁA Michał 00:27:20 02:34:37 04:33:03
41 RASZPLA Robert 00:17:29 02:15:01 03:50:09
42 REMBISZ Sebastian 00:22:55 02:48:35 03:47:58
46 STWORA Dawid 00:19:59 rezygnacja -------
47 SYCHOWSKI Mariusz 00:17:36 02:14::02 03:04:01
50 VISENTIN Eric 00:22:57 02:21:02 03:42:51
51 WALCZYK Paweł 00:27:53 02:39:12 03:33:51
52 WILCZEK Jakub 00:19:33 02:48:30 03:58:48
53 WITKOWSKI Jerzy  rezygnacja ------- -------
54 ZBYLUT Mariusz 00:21:54 guma -------
55 ZWONEK Piotr 00:27:46 03:36:20 04:49:41
59 SYKULSKI Maciek 00:22:23 03:00:08 04:02:45

Liczba odwiedzin: 2204