Terratlon
Terratlon

Można mieć różne odpały a wśród najdziwniejszych taki, by zorganizować zawody w czymś w czym samemu nie wzięłoby się nigdy udziału bo to po prostu za trudne. Można się nosić z takim odpałem dość długo i myśleć i marzyć i planować. Można się nie poddawać choć przeciwności jest stodwadzieściaczterytysiące. Można negocjować, prosić, błagać, wywierać wpływ i używać znajomości. Można się wściekać, w duchu krzyczeć z bezsilności i nocami rozmyślać po co to komu. Można planować, zmieniać, modyfikować. Można policzyć budżet a potem żałować, że się to zrobiło. Można się nabiegać po lesie, najeździć na rowerze i pięć razy zmieniać trasę, trochę się ubrudzić, zamówić specjalną drabinę, która i tak się okaże za krótka  wreszcie wbić sobie w palec wielki kolec. Można zamówić ciasto, kupić wodę i banany, zapytać o temperaturę wody i z obawą śledzić prognozę pogody na wszystkich możliwych stronach meteorologicznych nie zwracając uwagi na nadciągające chmury… A impreza i tak nie wyjdzie.

 

Bo genialny Roman nie ogarnie wszystkiego od pomiaru czasu po rozstawienie Bazy, niezmordowane Magda i Honorata nie zmarzną na kość na górze podając banany i odganiając bezpańskie psy na koniec sprzątając Bazę mimo zmęczenia, naddźwiękowy Maro, nie pomoże przy dosłownie wszystkim, nie śmignie pięćset czterdzieści razy w dół i w górę jednocześnie szczękając zębami i meldując coraz to nowych biegaczy na trasie, niezastąpieni Arek i Krzysiu nie doznakują części trasy, nie popłyną z Honoratą na łabądku, nie pomogą w rozstawianiu strefy zmian, Wiola i dziewczyny z Fundacji „Na Przełaj” nie obsłużą punktów kontrolnych na samiutkim końcu świata dzielnie pomagając przy awariach rowerowych, Marcin nie spędzi całego dnia na krojeniu i przygotowywaniu pysznych duszonek, Zi oraz Al nie zatroszczą się o wszystkich i wszystko cały czas czuwając nad zdrowiem i bezpieczeństwem Zawodników, ogarniając Bazę choć poprzedni dzień (noc) nie należały do łatwych oraz Juanita i Art nie przebiegną całej trasy i nie zbiorą wszystkich oznaczeń (mimo, że trasa miała 34 km i ponad 1500 m przewyższenia z efektami specjalnymi w postaci deszczu i lodowatego wiatru….. Ale w zamian za kawałek ciasta, kawę i duszonkę wszyscy Oni zdecydowali się spędzić z nami ten dzień i to tylko dzięki Nim impreza Wam – Zawodnikom mogła się podobać. Wysiłek jaki w to włożyli był co najmniej taki sam jak Wasz na trasie i jesteśmy im za to dozgonnie wdzięczni bo z takimi Przyjaciółmi nie trzeba się bać marzeń.

 

Podziękowania należą się również Instytucjom, które dały się namówić na współpracę przy całym zamieszaniu i bez których nie można by nawet zacząć o Terratlonie myśleć: – Gmina Czernichów – Kolej Linowa Żar – Spółka dla zagospodadrowania Wspólnoty Leśnej w Międzybrodziu Bialskim – WOPR – Firma EnerSys – Firma NUTREND – Firma MULTIMA – Gmina Porąbka – Nadleśnictwo Andrychów – MOSiR Żywiec – Leroy Merlin Bielsko-Biała – Fundacja Na Przełaj Dziękujemy za zaufanie mimo, że nie zawsze droga była prosta.

 

I wreszcie dziękujemy Wam – siedemnastu odważnym, którzy mimo poprzednich niepowodzeń znowu nam zaufaliście i przybyliście się zmierzyć z naszym pomysłem na cross-triathlon. Mamy nadzieję, że wrócicie, bo my tu za rok znowu będziemy :) DZIĘKUJEMY

 

Jeśli zechcecie podzielić się z nami Waszymi wrażeniami z zawodów – przesyłajcie relacje na adres:

terratlon@terratlon.pl
Z ogromną ciekawością będziemy czekac na Wasze teksty do 31.08

 

Najciekawszą relację opublikujemy a firma UltrAspire Polska ufunduje atrakcyjną nagrodę dla Zwycięzcy:

 

pas QUANTUM – rewelacyjny pas biegowy dla triathlonistów mieszczący telefon, żele i numer startowy :)

 

Jest o co walczyć :)

 

PODSUMOWANIE:

 

Zgodnie z obietnicą, kilka swoich fotek możecie znaleźć w zakładce GALERIA a wraz z nimi dużo więcej zdjęć do pobrania w podanym linku.

 

Byliście wszyscy bardzo wdzięcznym obiektem do fotografowania :) Dziękuję Wam za uśmiechy i wystawione jęzory i za cierpliwość kiedy zaglądałam Wam z aparatem niemal do ucha. Żałuję, że zdjęć jest tak mało i że tylko z Bazy Zawodów. W przyszłym roku będę musiała pomyśleć nad rozdwojeniem albo „roztrojeniem”…. – chyba, że impreza zrobi się tak popularna, że i fotografów już nam nie zabraknie :)

 

Długo zastanawialiśmy się jakim zdjęciem spuentować te nasze i Wasze potyczki i jak Was zaprosić na przyszły rok….

To może tak po prostu … - DO ZOBACZENIA ZA ROK  :)

 

III edycja Zawodów TERRATLON Off Road Triathlon – przechodzi do historii jako najmniej liczna i najbardziej udana :) Może faktycznie powinniśmy utrzymać je w konwencji imprezki rodzinnej :) Max 20 osób ? :) hmm….. ? :)

 

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie. Sprawiliście, że atmosfera była niesamowicie przyjacielska i rodzinna - rozwiewając tym samym nasze watpliwości, że jednak warto było :)

 

Ponieważ, jak dobrze wiecie, Zawody były organizowane tylko na 4 ręce :) potrzebujemy jeszcze kilka dni by podzielić się z Wami zdjęciami, wrażeniami, wnioskami i podziękowaniami.

Póki co publikujemy oficjalne czasy w zakładce WYNIKI a poniżej Zwycięzców:

KOBIETY:

 

 I  – DARIA WÓJCIK II – MONIKA PODOLSKA

 

 

MĘŻCZYŹNI:

I  - JAROSŁAW KOCUR II – BARTŁOMIEJ WOJDYŁA III – JAROSŁAW SMOLEŃ

 

 

G R A T U L U J E M Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

15 sierpień 2014

Towarzyszki i Towarzysze….. do Zawodów tylko jeden dzień….

 

Spakujcie się porządnie. Pamiętajcie by zabrać kask i rower ! :)

 

Kąpielówki i ręcznik też może się przydać :) Temperatura wody w Jeziorze 21 st.C

 

BIURO Zawodów otwieramy o godzinie 8:00 w sobotę ODPRAWA  o godz. 10:20 – obecność obowiązkowa.

 

Wszystko wskazuje na to, że w tegorocznej edycji upał wyjątkowo Wam nie dokuczy…. Za to efekty specjalne w postaci deszczu…. niewykluczone :/

13 sierpień 2014

Lista Startowa zamknięta :)

 

Jest nas niewielu. Tym bardziej będzie swojsko i rodzinnie – jak u Cioci na imieninach :)

 

Jeśli planujecie zabrać ze sobą kibiców – koniecznie poproscie ich by wzięli aparaty fotograficzne. Chcemy zrobić jak najwięcej zdjęc by na nowo TERRATLON trafił pod strzechy i do Sponsorów :)

 

A tak było w poprzedniej edycji :) obejrzyjcie

 

  • Podstrona 1 z 3
  • 1
  • 2
  • 3

NEWSLETTER

Zapisz się, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje o nowych zawodach i wynikach oraz najnowsze aktualności
© Copyright 2015 TEAM 2008
All Rights Reserved.
Wykonanie serwisu: RevolWEB